Skorzystaj z fajnego darmowego narzędzia … czyli jak zyskać u klienta sympatię tak żeby polecał naszą firmę.

TUTAJ jest link do fajnego narzędzia, ale zanim w niego klikniesz przeczytaj artykuł bo technika w nim opisana jest naprawdę skuteczna. Na końcu artykułu też znajdziesz ten link więc zaczynamy opowieść 😉

Na pewno zgodzisz się ze mną że łatwiej coś sprzedać, wynegocjować wyższą cenę, przekonać do czegoś klienta albo podpisać korzystniejszy kontrakt kiedy klient czuje do Ciebie sympatię ? To przecież oczywiste !

Kiedy klient czuje sympatię do Twojej firmy to jest też bardziej skory do polecania jej innym. Ba ! Czasami poleca ją z wielką przyjemnością !

Jak to działa ? Opisze na przykładzie

Jeden z moich znajomych e-marketerów opisał na Facebooku pewne darmowe narzędzie do analizy stron internetowych. Jest ono bardzo ciekawe bo dotychczas nie spotkałem się z narzędziem analizującym stronę internetową pod względem semantyki. Oczywiście są takie narzędzia w języku angielskim ale … przecież angielskie narzędzie nie zbada straony w języku polskim, prawda ?

Przeanalizowałem tym narzędziem naszą stronę internetową www.reklama.krakow.pl oraz www.volksmarketing.pl i dostałem kilka cennych wskazówek jak poprawić strony żeby były lepiej widoczne w wyszukiwarkach oraz lepiej wypełniały zadania sprzedażowe.

Bardzo spodobał mi się ten program i dlatego go polecam. Proste ! Prawda ?

Twoja firma również może stworzyć dla swoich klientów, przyszłych klientów czy prosumentów jakieś narzędzie, poradnik z cennymi radami bądź wręcz wskazać jakieś obce ale przydatne narzędzie tak jak ja to robię w tej chwili.

Cel jest prosty … klient, potencjalny klient, czytelnik, prosument zapamięta że dałeś lub pokazałeś mu jakieś fajne rozwiązanie, narzędzie które może mu się przydać. Powolutku zaczynamy się lubić. Powolutku z obcej i nieznanej firmy stajemy się kimś godnym zaufania i zwrócenia uwagi. I właśnie o to chodzi !

Aha ! Byłbym zapomniał o linku … ale najpierw króciutko co twórca tego darmowego narzędzia zyskał tworząc go. Wszak jest przecież darmowe 😉

No to przeanalizujmy:

1/ Na pewno go polubiłem i poleciłem to narzędzie innym czyli same plusy pod względem marketingowym i budowania brandu.

2/ Dowiedziałem się że firma ma w swojej ofercie hosting w chmurze ( VPS ) o którym przeczytałem TUTAJ, usługi pozycjonowania o których poczytałem sobie TUTAJ oraz zajmuje się domenami i hostingiem o czym dowiedziałem się TUTAJ . Jest korzyść dla firmy ??? No oczywiście że jest !

3/Bardzo sympatyczna Pani z tej firmy zadzwoniła do mnie i kiedy dowiedziała się że polubiłem ich narzędzie przesłała mi ofertę jednej z usług a także poinformowała mnie że mogę zarabiać na polecaniu firmy BLINK.PL  czyli pozyskali pracownika któremu nie będą płacić za chodzenie do pracy a tylko i wyłącznie za efekty sprzedażowe ;). Pomyśl czy nie warto podziałać w ten sposób w Twojej firmie ?

A TUTAJ ( lub poniżej )  JEST LINK DO NARZĘDZIA O KTÓRYM PISAŁEM.

WARTO Z NIEGO SKORZYSTAĆ !  : https://www.blink.pl/audytseo/

SignumAB

3 Responses to Skorzystaj z fajnego darmowego narzędzia … czyli jak zyskać u klienta sympatię tak żeby polecał naszą firmę.

 1. Bartek pisze:

  Wspaniały pomysł na promocję swojej firmy. Oczywiście z narzędzia również skorzystam. Pozdrawiam serdecznie.

  • admin pisze:

   Jest dużo takich pomysłów na zbudowanie dobrych relacji z potencjalnym klientem za pomocą internetu. I to w każdej niemal branży. Myślę że niebawem będzie o tym jakieś zkolenie za symboliczną kwotę kilku-kilkunastu złotych. Poinformuję o tym na swoim newsletterze dlatego zapraszam do zapisania się na niego 😉

  • admin pisze:

   Jest mnóstwo pomysłów jak zyskać sympatie potencjalnych klientów za pomocą internetu i chyba będzie niebawem o tym jakieś szkolenie za symboliczne parę/paręnaście złotych. Poinformuję o tym mailowo dlatego polecam z całego serca zapisanie się na nasz newsletter 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *