„Mistrz domorosłej perswazji” – kilka technik mojego nieocenionego sąsiada

Drogi czytelniku!

Na wstępie chciałbym Cię przeprosić za niecenzuralne słowa które padną w poniższym tekście a także w opowiadaniach o domorosłych technikach perswazji mojego „mentora” ( códzysłów nie jest przypadkowy )

Stasek T. to postać jak najbardziej autentyczna.                                                                                                                            To sąsiad mieszkający w starym domku, który w zasadzie nie robi nic a właściwie robi tylko to na co ma ochotę. Czyli można śmiało powiedzieć że według niektórych coachów i „gurów” rozwoju osobistego  jest spełnionym człowiekiem sukcesu.  Dla mnie jest przede wszystkim nieprawdopodobnym specjalistą od perswazji i osiągania założonych celów ( a właściwie jednego celu ).

Stasek T. jest prawie zawsze uśmiechnięty a jego ulubionym powiedzeniem jest wypowiedziane niemal krzykiem ( jest fanem głośnej modulacji 😉 ) :

” NAJWAŻNIEJSZE JEST – KURWA – ŻEBY IŚĆ ZAWSZE W STRONĘ SŁOŃCA !!! „

Poniżej otrzymasz drogi Czytelniku kilka linków pod którymi znajdziesz opisane autentyczne historie które były dla mnie inspiracją.

Właściwie to moje komentarze poniżej są zbędne ale postanowiłem nimi podbudować moje EGO 😉

      SPIS TREŚCI: 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *